Ziraat Bankası'nda Maki Gami Eğitimi

01.07.2011

1 Temmuz 2011 tarihinde Ziraat Bankası çalışanları ile Maki Gami eğitimi, Ankara’da bulunan Ziraat Bankası Eğitim Binası’nda, gerçekleştirildi.

Yeniden yapılanma süreci içerisinde olan Ziraat Bankası çalışanlarından genç ve dinamik bir grup süreçlerini haritalandırmak üzere yapmakta oldukları çalışmalara Maki Gami Süreç Analizi Tekniği’ni de ekledi.

Katılımcıların eğlenerek katkı sağladığı interaktif eğitimin kurumun iş süreçlerinin incelenmesinde nasıl kullanılacağı da gün sonunda birlikte değerlendirildi.

Teorik eğitim ile başlayan eğitim uygulama çalışması ile devam etti. Postitler, renkli kalemler eşliğinde, takım çalışması şeklinde bir çalışma yürütüldü. Tüm katılımcıların keyifle rol aldığı bu aşamanın sonunda yapılan sunumlar eğitimin ne denli kaynaştırıcı ve düşündürücü bir eğitim olduğunu bir kez daha bizlere göstermiş oldu.

Yapılan iyileştirmeler ile Ziraat Bankası’nın yeni çalışma yöntemleri ve imajına katkı sağladığımız için mutluyuz. Değişim sürecine katkı sağlayan herkese başarılar dileriz.

ResimlerCreated by YBS