Kocaeli Üniversitesi Kale Eğitim ve Seminer Organizasyonu Takımı ile birlikte

26.12.2010

MİKS Gelişim ortaklarından Kadriye AYMELEK ve Mustafa TOKA, Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü "4.KALE '11 Eğitim ve Seminer Organizasyonu" Takımı ile Seka Park Marina Café'de bir araya geldi.

Toplantıya Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü bünyesinde faaliyet yapan "Kale Eğitim ve Organizasyon Takımından  Genel Koordinatör Meryem KURT, Eğitim-Seminer Koordinatörleri Eda ORHAN, Derya KLARAGÖZ, Basın-Yayın Sorumlusu Necip ELBİR, Proje Sorumlusu Erdem KOZ, İnsan Kaynakları ve İletişim Koordinatörü Emine CİDDİ ve Sponsorluk Koordinatörü Ahmet Can TOKA katılmışladır.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (KOUEMK), 1996 yılında faaliyetlerinebaşlamıştır. Hızlı bir büyüme süreciyle birlikte mühendislik fakültesi öğrencilerine yönelik yaptığı eğitimler, söyleşiler ve teknik gezilerle  ve düzenlediği Türkiye çapındaki organizasyonlarla adını kısa sürede duyurmuş bir üniversite kulübü olmuştur.

KOUEMK Türkiye Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği' ne  (EMK) üye 13 ünivesite kulübünden biridir.

Dördüncüsü 25-26-27 Mart 2011 de düzenlenecek olan "KALE '11 Eğitim ve Seminer Organizasyonu" faaliyetleri için görüş alışverişi yapılan toplantıda yapılan faaliyetlere  Miks Gelişimin de katkı yapması kararı alınmıştır.

Resimler

Kadriye AYMELEK ve Mustafa TOKA; 4.KALE ’11 Eğitim ve Seminer Organizasyonu Takımı ile birlikte

Created by YBS